Ingeschreven spelers

2019-08-25 - PR Dog Sports

  1. HEY CHANTAL - RAIKO [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  2. MAES DIRK - TARCO [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  3. SMET SARAH - MAILO [MHMV - ERE-KLASSE]
  4. VAN BROECK DIDIER - PIXIE [MHMV - GEVORDERDEN]
  5. VAN DEN BOSCHE CHRISTEL - BAYKA [DVH Brasschaat - ERE-KLASSE]
  6. VERHEYDEN LINDA - BAYKA [DVH Brasschaat - GEVORDERDEN]
  7. EVERAERT MARC - LAURA [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  8. GEVAERT DANY - LUNA [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  9. SCHEPENS PATRICK - LOLA [DTV Oudegem - ERE-KLASSE]
  10. SCHEPENS PATRICK - BONO [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  11. DE SCHEPPER QUENTA - NINA [MHMV - BEGINNERS]
  12. DE SCHEPPER KIJARA - SPIKE [MHMV - BEGINNERS]
  13. D HEER CHARLOTTE - ODETTE [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  14. D'HEER PIET - COBA [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  15. SCHUDDINCK JESTRO - TESS [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  16. STOOP LARISSA - QAY [MHMV - BEGINNERS]
  17. PERREMANS FRANKY - CODY [KVDTH Hamme - GEVORDERDEN]
  18. SCHOETERS VERONIQUE - SIDNEY [KVDTH Hamme - GEVORDERDEN]
  19. JANSEN LARS - SPIKE [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  20. EECKMAN LISA - TESSA [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  21. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  22. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  23. LESIRE MARINA - DIZZY [ZMZH - ERE-KLASSE]
  24. MOORTHAMER LUC - FLUP [ZMZH - ERE-KLASSE]
  25. TILLEMAN JOEY - KIRA [ZMZH - BEGINNERS]
  26. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - BEGINNERS]
  27. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  28. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  29. BLOMMAERT CARINE - ORIYEN [DVH Brasschaat - BEGINNERS]
  30. VAN HOEYDONCK LOUIS - NERO [DVH Brasschaat - BEGINNERS]
  31. DE SCHEPPER ATHENA - NERO [MHMV - BEGINNERS]
  32. SMET PAUL - KAI VAN LUTIPAU [MHMV - ERE-KLASSE]
  33. MEES PATRICK - STORM [MHMV - ERE-KLASSE]
  34. DE FRAEYE ILKE - CHAÏ [KACEZ - BEGINNERS]

2019-09-07 - KCPS Schoten

  1. HEY CHANTAL - RAIKO [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  2. MAES DIRK - TARCO [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  3. SMET SARAH - MAILO [MHMV - ERE-KLASSE]
  4. VAN BROECK DIDIER - PIXIE [MHMV - GEVORDERDEN]
  5. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  6. VERHEYDEN LINDA - BAYKA [DVH Brasschaat - GEVORDERDEN]
  7. EVERAERT MARC - LAURA [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  8. GEVAERT DANY - LUNA [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  9. SCHEPENS PATRICK - LOLA [DTV Oudegem - ERE-KLASSE]
  10. SCHEPENS PATRICK - BONO [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  11. DE SCHEPPER ATHENA - NERO [MHMV - BEGINNERS]
  12. DE SCHEPPER QUENTA - NINA [MHMV - BEGINNERS]
  13. DE BOECK MICHELINE - VENGA [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  14. D HEER CHARLOTTE - ODETTE [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  15. D'HEER PIET - COBA [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  16. SCHUDDINCK JESTRO - TESS [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  17. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  18. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  19. LESIRE MARINA - DIZZY [ZMZH - ERE-KLASSE]
  20. MOORTHAMER LUC - FLUP [ZMZH - ERE-KLASSE]
  21. TILLEMAN JOEY - KIRA [ZMZH - BEGINNERS]
  22. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - BEGINNERS]
  23. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  24. DOOREMONT ANNE - JUNZI [KACEZ - GEVORDERDEN]
  25. DOOREMONT ANNE - HEKO [KACEZ - ERE-KLASSE]
  26. DOOREMONT ANNE - RAITO [KACEZ - BEGINNERS]
  27. DE FRAEYE ILKE - CHAÏ [KACEZ - BEGINNERS]
  28. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - BEGINNERS]
  29. DE MEURICHY CAROLINE - NASH [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  30. PERREMANS FRANKY - CODY [KVDTH Hamme - GEVORDERDEN]
  31. SCHOETERS VERONIQUE - SIDNEY [KVDTH Hamme - GEVORDERDEN]
  32. MEES PATRICK - STORM [MHMV - ERE-KLASSE]
  33. VAN DEN BOSCHE CHRISTEL - BAYKA [DVH Brasschaat - ERE-KLASSE]

2019-09-22 - De Trouwe Vriend Oudegem

  1. HEY CHANTAL - RAIKO [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  2. DE VRIESE KEVIN - TASCHA [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  3. MAES DIRK - TARCO [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  4. SMET SARAH - MAILO [MHMV - ERE-KLASSE]
  5. VAN BROECK DIDIER - PIXIE [MHMV - GEVORDERDEN]
  6. VAN DEN BOSCHE CHRISTEL - BAYKA [DVH Brasschaat - ERE-KLASSE]
  7. VERHEYDEN LINDA - BAYKA [DVH Brasschaat - GEVORDERDEN]
  8. EVERAERT MARC - LAURA [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  9. GEVAERT DANY - LUNA [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  10. SCHEPENS PATRICK - LOLA [DTV Oudegem - ERE-KLASSE]
  11. SCHEPENS PATRICK - BONO [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  12. DE BOECK MICHELINE - VENGA [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  13. D HEER CHARLOTTE - ODETTE [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  14. D'HEER PIET - COBA [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  15. SCHUDDINCK JESTRO - TESS [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  16. PERREMANS FRANKY - CODY [KVDTH Hamme - GEVORDERDEN]
  17. SCHOETERS VERONIQUE - SIDNEY [KVDTH Hamme - GEVORDERDEN]
  18. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  19. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  20. LESIRE MARINA - DIZZY [ZMZH - ERE-KLASSE]
  21. MOORTHAMER LUC - FLUP [ZMZH - ERE-KLASSE]
  22. TILLEMAN JOEY - KIRA [ZMZH - BEGINNERS]
  23. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - BEGINNERS]
  24. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  25. DE MEURICHY CAROLINE - NASH [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  26. PERREMANS FRANKY - SYDNEY [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  27. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  28. DOOREMONT ANNE - JUNZI [KACEZ - GEVORDERDEN]
  29. DOOREMONT ANNE - HEKO [KACEZ - ERE-KLASSE]
  30. DOOREMONT ANNE - RAITO [KACEZ - BEGINNERS]
  31. DE FRAEYE ILKE - CHAÏ [KACEZ - BEGINNERS]
  32. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - BEGINNERS]
  33. HAYEN GLENN - SIMBA [P&F - BEGINNERS]
  34. TIELEMANS BART - BANDIET [P&F - GEVORDERDEN]

2019-09-29 - Vlaamse Federatie Hondensport

  1. HEY CHANTAL - RAIKO [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  2. MAES DIRK - TARCO [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  3. SMET SARAH - MAILO [MHMV - ERE-KLASSE]
  4. VAN BROECK DIDIER - PIXIE [MHMV - GEVORDERDEN]
  5. VAN DEN BOSCHE CHRISTEL - BAYKA [DVH Brasschaat - ERE-KLASSE]
  6. VERHEYDEN LINDA - BAYKA [DVH Brasschaat - GEVORDERDEN]
  7. EVERAERT MARC - LAURA [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  8. GEVAERT DANY - LUNA [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  9. SCHEPENS PATRICK - LOLA [DTV Oudegem - ERE-KLASSE]
  10. SCHEPENS PATRICK - BONO [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  11. DE SCHEPPER ATHENA - NERO [MHMV - BEGINNERS]
  12. DE SCHEPPER QUENTA - NINA [MHMV - BEGINNERS]
  13. SMET PAUL - KAI VAN LUTIPAU [MHMV - ERE-KLASSE]
  14. DE BOECK MICHELINE - VENGA [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  15. D HEER CHARLOTTE - ODETTE [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  16. D'HEER PIET - COBA [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  17. SCHUDDINCK JESTRO - TESS [DTV Oudegem - BEGINNERS]
  18. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  19. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  20. LESIRE MARINA - DIZZY [ZMZH - ERE-KLASSE]
  21. MOORTHAMER LUC - FLUP [ZMZH - ERE-KLASSE]
  22. TILLEMAN JOEY - KIRA [ZMZH - BEGINNERS]
  23. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - BEGINNERS]
  24. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  25. PERREMANS FRANKY - CODY [KVDTH Hamme - GEVORDERDEN]
  26. SCHOETERS VERONIQUE - SIDNEY [KVDTH Hamme - GEVORDERDEN]
  27. DE MEURICHY CAROLINE - NASH [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  28. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  29. DOOREMONT ANNE - JUNZI [KACEZ - GEVORDERDEN]
  30. DOOREMONT ANNE - HEKO [KACEZ - ERE-KLASSE]
  31. DOOREMONT ANNE - RAITO [KACEZ - BEGINNERS]
  32. DE FRAEYE ILKE - CHAÏ [KACEZ - BEGINNERS]