Ingeschreven spelers

2022-08-21 - Mijn Hond Mijn Vriend

  1. VAN LINDEN EVI - COOPER [DTVB - BEGINNERS]
  2. VAN BROECK DIDIER - PIXIE [MHMV - GEVORDERDEN]
  3. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  4. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  5. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  6. DE MOL CELIENA - BRUCE [DTVB - BEGINNERS]
  7. DE SCHEPPER ATHENA - NALOE [MHMV - BEGINNERS]
  8. DE BOECK MICHELINE - VENGA [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  9. DE BOECK MICHELINE - KAYNE [DTV Oudegem - GEVORDERDEN]
  10. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  11. DE GROOTE RONNY - JACK [ZMZH - ERE-KLASSE]
  12. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  13. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  14. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [ZMZH - BEGINNERS]
  15. DE GROOTE RONNY - FAYE [ZMZH - GEVORDERDEN]
  16. DE WITTE HUGO - XYNA [ZMZH - BEGINNERS]
  17. VAN HAVER DAVID - SPIKEY [ZMZH - BEGINNERS]
  18. DEVOS NICKY - MILOU [ZMZH - BEGINNERS]
  19. VAN LANCKER LUDO - SHEERA [Snuffel - BEGINNERS]
  20. ALLEGAERT PHILIP - STORM [MHMV - BEGINNERS]
  21. APER ROBBY - PACO [MHMV - BEGINNERS]
  22. VAN DER ELST BRAM - LOTA [KACEZ - BEGINNERS]
  23. STOOP LARISSA - QAY [MHMV - BEGINNERS]
  24. SCHOETERS VERONIQUE - SIDNEY [KVDTH Hamme - ERE-KLASSE]
  25. PERREMANS FRANKY - HACHI [KVDTH Hamme - GEVORDERDEN]
  26. GUERBAOUI YASMINE - BARRY [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  27. REGEMORTEL ILSE - NALA [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  28. PIESSENS STEVEN - OLAF [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  29. VAN GUYSE INE - MAX [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  30. DE RECHTER JONATHAN - JESSY [KVDTH Hamme - BEGINNERS]

2022-09-04 - All 4 Dogs

  1. VAN LINDEN EVI - COOPER [DTVB - BEGINNERS]
  2. VAN BROECK DIDIER - PIXIE [MHMV - GEVORDERDEN]
  3. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  4. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  5. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  6. DE MOL CELIENA - BRUCE [DTVB - BEGINNERS]
  7. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  8. DE GROOTE RONNY - JACK [ZMZH - ERE-KLASSE]
  9. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  10. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  11. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [ZMZH - BEGINNERS]
  12. DE GROOTE RONNY - FAYE [ZMZH - GEVORDERDEN]
  13. DE WITTE HUGO - XYNA [ZMZH - BEGINNERS]
  14. VAN HAVER DAVID - SPIKEY [ZMZH - BEGINNERS]
  15. DEVOS NICKY - MILOU [ZMZH - BEGINNERS]
  16. VAN LANCKER LUDO - SHEERA [Snuffel - BEGINNERS]
  17. JACOBS VICKY - BAILLY [Snuffel - BEGINNERS]
  18. LELIE SAARTJE - YONI [DTVB - BEGINNERS]
  19. SCHOETERS VERONIQUE - SIDNEY [KVDTH Hamme - ERE-KLASSE]
  20. PERREMANS FRANKY - HACHI [KVDTH Hamme - GEVORDERDEN]
  21. GUERBAOUI YASMINE - BARRY [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  22. REGEMORTEL ILSE - NALA [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  23. PIESSENS STEVEN - OLAF [KVDTH Hamme - BEGINNERS]
  24. VAN DER ELST BRAM - LOTA [KACEZ - BEGINNERS]

2022-09-18 - Zo'n Meester Zo'n Hond

  1. VAN LANCKER LUDO - SHEERA [Snuffel - BEGINNERS]
  2. VAN BROECK DIDIER - PIXIE [MHMV - GEVORDERDEN]
  3. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  4. APER ROBBY - PACO [MHMV - BEGINNERS]

2022-09-25 - Vlaamse Federatie Hondensport

  1. VAN LINDEN EVI - COOPER [DTVB - BEGINNERS]
  2. VAN BROECK DIDIER - PIXIE [MHMV - GEVORDERDEN]
  3. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  4. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  5. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  6. DE MOL CELIENA - BRUCE [DTVB - BEGINNERS]
  7. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  8. DE GROOTE RONNY - JACK [ZMZH - ERE-KLASSE]
  9. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  10. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  11. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [ZMZH - BEGINNERS]
  12. DE GROOTE RONNY - FAYE [ZMZH - GEVORDERDEN]
  13. DE WITTE HUGO - XYNA [ZMZH - BEGINNERS]
  14. VAN HAVER DAVID - SPIKEY [ZMZH - BEGINNERS]
  15. DEVOS NICKY - MILOU [ZMZH - BEGINNERS]
  16. JACOBS VICKY - BAILLY [Snuffel - BEGINNERS]
  17. VAN LANCKER LUDO - SHEERA [Snuffel - BEGINNERS]
  18. LELIE SAARTJE - YONI [DTVB - BEGINNERS]