Ingeschreven spelers

2020-04-26 - K.A.C.E.Z. Elewijt / Zemst

  1. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  2. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  4. DE FRAEYE ILKE - CHAƏ [KACEZ - BEGINNERS]
  5. VAN DEN BOSCHE CHRISTEL - BAYKA [DVH Brasschaat - ERE-KLASSE]
  6. VERHEYDEN LINDA - BAYKA [DVH Brasschaat - GEVORDERDEN]
  7. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  8. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  10. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  11. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  12. HEY CHANTAL - RAIKO [MHMV - GEVORDERDEN]
  13. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  14. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]
  15. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]

2020-05-03 - De Vlaamse Herderhond Brasschaat

  1. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  2. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  4. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  5. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  6. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  7. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  10. HEY CHANTAL - RAIKO [MHMV - GEVORDERDEN]
  11. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  12. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]
  13. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]

2020-05-10 - De Trouwe Vriend Burcht

  1. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  2. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  4. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  5. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  6. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  7. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  8. SAMAN PIERRE - ROY [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. HEY CHANTAL - RAIKO [MHMV - GEVORDERDEN]
  10. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]
  11. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  12. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]

2020-05-31 - Zo'n Meester Zo'n Hond

  1. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  2. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  4. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  5. SMET PAUL - KAI VAN LUTIPAU [MHMV - ERE-KLASSE]
  6. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  7. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. SAMAN PIERRE - ROY [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  10. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  11. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  12. HEY CHANTAL - RAIKO [MHMV - GEVORDERDEN]
  13. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]
  14. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  15. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]

2020-06-07 - Mijn Hond Mijn Vriend

  1. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  2. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  4. SMET PAUL - KAI VAN LUTIPAU [MHMV - ERE-KLASSE]
  5. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  6. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  7. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  10. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]
  11. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  12. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]

2020-06-14 - De Trouwe Vriend Oudegem

  1. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  2. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  4. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  5. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  6. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  7. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. SAMAN PIERRE - ROY [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]
  10. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  11. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]

2020-06-21 - Paws & Friends

  1. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  2. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  4. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  5. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  6. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  7. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]

2020-07-26 - K.V.D.T.H. Hamme

  1. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  2. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  4. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  5. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  6. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  7. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  10. SAMAN PIERRE - ROY [ZMZH - GEVORDERDEN]
  11. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]
  12. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  13. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]

2020-08-23 - Mijn Hond Mijn Vriend

  1. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  2. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  4. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  5. SMET PAUL - KAI VAN LUTIPAU [MHMV - ERE-KLASSE]
  6. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  7. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  10. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]
  11. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  12. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]

2020-08-29 - KCPS Schoten

  1. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  2. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  4. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  5. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  6. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  7. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  9. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]
  10. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  11. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]

2020-09-06 - All 4 Dogs

  1. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  2. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  4. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  5. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  6. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  7. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  10. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]
  11. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  12. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]

2020-09-20 - De Trouwe Vriend Oudegem

  1. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  2. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  4. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  5. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  6. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  7. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  9. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]
  10. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  11. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]

2020-09-27 - Vlaamse Federatie Hondensport

  1. VERLOY NICOLE - PANDA [MHMV - BEGINNERS]
  2. MOORTHAMER LUC - FLUP [DTVB - ERE-KLASSE]
  3. LESIRE MARINA - DIZZY [DTVB - ERE-KLASSE]
  4. DE DECKER BRENDA - ROYAL OLIVER RAGNAR [DTVB - BEGINNERS]
  5. DE NOCKER KENNY - REX [ZMZH - ERE-KLASSE]
  6. DE NOCKER KENNY - DONYA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  7. VAN HAVER DAVID - LANA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  8. VAN HAVER MATHIAS - EMMA [ZMZH - GEVORDERDEN]
  9. VERSTRAETE IAN - RAMBO [ZMZH - ERE-KLASSE]
  10. SAMAN PIERRE - ROY [ZMZH - GEVORDERDEN]
  11. EVERAERT MARC - LAURA [United Dogs - GEVORDERDEN]
  12. SCHEPENS PATRICK - LOLA [United Dogs - ERE-KLASSE]
  13. SCHEPENS PATRICK - BONO [United Dogs - ERE-KLASSE]